Letní parta

24.3.2022: Sraz LP v Třeboni 2022 se uskuteční od pátku 29.7.2022 do soboty 6.8.2022 Více aktualit

Příspěvek od Semínka k zamyšlení

Ahoj parťáci,

Zveřejňuji zde příspěvěk od Semínka, který uveřejnil na Facebookových stránkách Letní party

Zdravím Letní parto. Ikdyž vím, že mnozí zde buď vůbec nechodí, nebo si jen přečtou bez reakcí, co že se šustne, ať ti co jsou stále aktivní, nebo i neaktivní, každý podle možností a chuti, tak chci jen podat info, že dnes proběhla poslední závěrečná schůzka ostravské části LP k přípravě a organizaci jarního srazu ve Staré bělé ve dnech 13.- 15.5. jak jistě z pozvánek všichni víte. ;-)
Jsem v LP přes čtvrt století a ikdyž jsem se nemohl účastnit všech srazů, snažil jsem se při své účasti být vždy nápomocen, být aktivní jak při přípravě a organizaci, tak i při samotném tvoření témat, soutěží a zábavy. ;-) Dnes jsme však zjistili po nahlášení plánovaných příjezdů parťáků z jednotlivých měst, že na našem jarním srazu uvidíme 3 – ano slovy tři parťáky z čech! Paráda. :-D Jistě všichni pochopili, že myšleno ironicky. Tu nechuť, tu demotivující náladu vymýšlet program pro někoho kdo vlastně nemá zájem přijet, pro celá města, která tu vůbec nebudou je vskutku k zamyšlení a jsem si po dnešku jist, že nejen pro mne. Nic není na věky, takže ani LP jako taková nemusí nutně přežít vše a všechnu dobu, ale někteří parťáci se snaží být věční a jsou pro LP věční. Tady je teď otázka jakou LP chceme mít? Nechť si odpoví každý sám a možná někteří prozřou, zda jsou parťáky. ;-)
Žádný kolektiv není bez lidí, kteří jej tvoří a kteří se scházejí a je jedno jaké důvody je k tomu vedou. Já jsem vždy rád viděl všechny a na všechny se těšil, se všemi rád mluvil, bavil se, sdílel zábavu, radosti i starosti a hodlám se toho účastnit i nadále pokud bude s kým. Až někdo zase bude řešit nějaké rozdělení LP na jakési pomyslné „tábory“ Moravy vs. Čechy, či snad antipatie k jednotlivým členům, tak já za sebe říkám vyserme se na to a buďme rádi, že se máme, že se můžeme sjíždět, těšit se na sebe a sdílet společné chvíle.
Letní partě zdar. ;-)

Semínko

««« Předchozí text: TŘEBOŇ 2022 se koná 29.7. – 6.8.2022

Tomáš Polák | Středa 27. 04. 2022, 13.29 | Srazy | trvalý odkaz | tisk | 36x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.
Jsem robot?