Letní parta

22.11.2023: Třeboň 2024 proběhne od pátku 2.8.2024 do soboty 10.8.2024 Více aktualit

Příspěvek od Semínka k zamyšlení

Ahoj parťáci,

Zveřejňuji zde příspěvěk od Semínka, který uveřejnil na Facebookových stránkách Letní party

Zdravím Letní parto. Ikdyž vím, že mnozí zde buď vůbec nechodí, nebo si jen přečtou bez reakcí, co že se šustne, ať ti co jsou stále aktivní, nebo i neaktivní, každý podle možností a chuti, tak chci jen podat info, že dnes proběhla poslední závěrečná schůzka ostravské části LP k přípravě a organizaci jarního srazu ve Staré bělé ve dnech 13.- 15.5. jak jistě z pozvánek všichni víte. ;-)
Jsem v LP přes čtvrt století a ikdyž jsem se nemohl účastnit všech srazů, snažil jsem se při své účasti být vždy nápomocen, být aktivní jak při přípravě a organizaci, tak i při samotném tvoření témat, soutěží a zábavy. ;-) Dnes jsme však zjistili po nahlášení plánovaných příjezdů parťáků z jednotlivých měst, že na našem jarním srazu uvidíme 3 – ano slovy tři parťáky z čech! Paráda. :-D Jistě všichni pochopili, že myšleno ironicky. Tu nechuť, tu demotivující náladu vymýšlet program pro někoho kdo vlastně nemá zájem přijet, pro celá města, která tu vůbec nebudou je vskutku k zamyšlení a jsem si po dnešku jist, že nejen pro mne. Nic není na věky, takže ani LP jako taková nemusí nutně přežít vše a všechnu dobu, ale někteří parťáci se snaží být věční a jsou pro LP věční. Tady je teď otázka jakou LP chceme mít? Nechť si odpoví každý sám a možná někteří prozřou, zda jsou parťáky. ;-)
Žádný kolektiv není bez lidí, kteří jej tvoří a kteří se scházejí a je jedno jaké důvody je k tomu vedou. Já jsem vždy rád viděl všechny a na všechny se těšil, se všemi rád mluvil, bavil se, sdílel zábavu, radosti i starosti a hodlám se toho účastnit i nadále pokud bude s kým. Až někdo zase bude řešit nějaké rozdělení LP na jakési pomyslné „tábory“ Moravy vs. Čechy, či snad antipatie k jednotlivým členům, tak já za sebe říkám vyserme se na to a buďme rádi, že se máme, že se můžeme sjíždět, těšit se na sebe a sdílet společné chvíle.
Letní partě zdar. ;-)

Semínko

««« Předchozí text: TŘEBOŇ 2022 se koná 29.7. – 6.8.2022 Následující text: Smutná zpráva »»»

Tomáš Polák | Středa 27. 04. 2022, 13.29 | Srazy | trvalý odkaz | tisk | 125x

Komentáře k textu

- Formulář pro nový komentář

[1]
Legenda alias Michal mejl Pátek 10. 06. 2022, 12.40

Máš pravdu předsedo (Semínko). V té době, kdy byl sraz v Ostravě se zrovna konala oslava kulatin Jindřišky od Dina. Bylo jí kolem „20“ až „50“ let. Ta oslava byla už hlášená někdy v lednu 2022, což jsem i kvůli všemu tomu plánování také slíbil; a taky jsem přijel. Sliby i slipy se mají plnit, že? I v tomto ohledu jsem podal report a hlášení o absenci šéfovi LP Tomášovi Polákovi, když mi volal boss a osobně cca někdy 14 dnů před konáním Ostravy. 8-O V Třeboni v srpnu opět osobně budu, tak mi můžeš dát na skřipec a natáhnout mě jako „Pražáka“. Poznámka: Letos je to naposledy, co v Třeboni budu jako pracující lid; příští rok už tam budu jako důchodce, ale spíše jako PRDUCH, jinak bych chcípnul při té drahotě hlady. Čus bus Semínko. Michal – legenda :-D :-D :-( :-( :-( :-(

Na texty napsané před více jak 60 dny nelze dále reagovat.